Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program MS 2007

18. 4. 2007

Program MS 2007
Moskva, Rusko - 27.4. - 13.5.


Rozdelenie základných skupín
Skupina A (Chodynka)Skupina D (Chodynka)Skupina B (Mytišči)Skupina C (Mytišči)
ŠvédskoFínskoČeskoKanada
ŠvajčiarskoRuskoUSASLOVENSKO
LotyšskoUkrajinaBieloruskoNemecko
TalianskoDánskoRakúskoNórsko

Základné skupiny
časdátumzápas č.súperiskupinaAréna
14:1527.04.071USA - RakúskoBMytišči
15:1527.04.072Ukrajina - FínskoDChodynka
18:1527.04.073Bielorusko - ČeskoBMytišči
19:1527.04.074Rusko - DánskoDHodynka
15:1528.04.075Švajčiarsko - LotyšskoAChodynka
15:1528.04.076Nemecko - KanadaCMytišči
18:1528.04.077Švédsko - TalianskoAChodynka
18:1528.04.078SLOVENSKO - NórskoCMytišči
14:1529.04.079Fínsko - DánskoDChodynka
14:1529.04.0710Česko - RakúskoBMytišči
18:1529.04.0711Rusko - UkrajinaDChodynka
18:1529.04.0712USA - BieloruskoBMytišči
14:1530.04.0713Švajčiarsko - TalianskoAChodynka
14:1530.04.0714SLOVENSKO - NemeckoCMytišči
18:1530.04.0715Lotyšsko - ŠvédskoAChodynka
18:1530.04.0716Kanada - NórskoCMytišči
14:1501.05.0717Dánsko - UkrajinaDChodynka
14:1501.05.0718Rakúsko - BieloruskoBMytišči
18:1501.05.0719Fínsko - RuskoDChodynka
18:1501.05.0720Česko - USABMytišči
14:1502.05.0721Taliansko - LotyšskoAChodynka
14:1502.05.0722Nórsko - NemeckoCMytišči
18:1502.05.0723Švédsko - ŠvajčiarskoAChodynka
18:1502.05.0724Kanada - SLOVENSKOCMytišči

Osemfinálová časť
časdátumzápas č.súperiskupinaAréna
14:1503.05.07252A - 2DEChodynka
14:1503.05.07262B - 2CFMytišči
18:1503.05.07271A - 3DEChodynka
18:1503.05.07281B - 3CFMytišči
14:1504.05.07291C - 3BFChodynka
18:1504.05.07311D - 3AEChodynka
14:1505.05.07332A - 3DEChodynka
14:1505.05.07342B - 3CFMytišči
18:1505.05.07353A - 2DEChodynka
18:1505.05.07361B - 2CFMytišči
14:1506.05.07391D - 2AEChodynka
14:1506.05.07402C - 3BFMytišči
18:1506.05.07411A - 2DEChodynka
18:1506.05.07421B - 1CFMytišči
14:1507.05.07453A - 3DEChodynka
14:1507.05.07463B - 3CFMytišči
18:1507.05.07471A - 1DEChodynka
18:1507.05.07481C - 2BFMytišči

Play-off
časdátumzápas č.súperiAréna
14:1509.05.0749QF 1Chodynka
18:1509.05.0750QF 2Chodynka
14:1510.05.0751QF 3Chodynka
18:1510.05.0752QF 4Chodynka
13:1512.05.0753SF 1Chodynka
17:1512.05.0754SF 2Chodynka
14:1513.05.0755o bronzChodynka
18:1513.05.0756fináleChodynka

O udržanie
časdátumzápas č.súperiskupinaAréna
14:1504.05.07304B - 4Co udrž.Mytišči
18:1504.05.07324A - 4Do udrž.Mytišči
10:1506.05.07374A - 4Bo udrž.Chodynka
10:1506.05.07384D - 4Co udrž.Mytišči
10:1507.05.07434B - 4Do udrž.Chodynka
10:1507.05.07444A - 4Co udrž.Mytišči
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář